Rebitud sealiha mädarõikakreemiga suupisted on ülihead! Tule õpi neid valmistama.

 

Soolased-ja-magusad-ampsud1

Kodukokkajate koolitussarja koolitustel õpid sa professionaali juhendamisel erinevate toitude valmistamist ja serveerimist.

Tartu Kutsehariduskeskuse kodukokkajate koolitussari koosneb erinevatest toiduvalmistamise teemadest, mille kestel on kõigil huvilistel võimalus professionaali käe all köögis toimetada, küsida ja katsetada. Kuna kokakunsti pelgalt kokaraamatu abiga omandada ei õnnestu, soovime pakkuda Teile võimalust toredas ja tegusas seltskonnas meistri kogenud pilgu all koos õppida ja praktiseerida. Koolituse parima osa moodustab kindlasti valminud toitude degusteerimine.

Kodukokkajate koolitussari. Soolased ja magusad ampsud peolauale II osa

20.09.2017

Suupisteid pakume pidulikematel koosviibimistel, olgu see mõne pereliikme sünnipäev või hoopis mõnus koosviibimine sõpradega – täiendame teie ideede galeriid! Eelmise hooaja suupistete koolitused olid menukad, seetõttu pakume lisa ja valmistame uusi ampse!

Koolitusel

  • valmistame kõik koos rebitud sealiha mädarõikakreemi, peedi-heeringa tarrendit röstleival, suitsukanaga täidetud kirsstomateid, köögivilja- kevadrulle, miniõunamuffineid karamellkreemiga ja kama-jõhvika trühvleid
  • õpime, kuidas valminud ampsud kaunilt serveerida ja kuidas katta kena suupistelaud

Vaata ka teisi toidukooli koolitusi!

UUS! Kulude juhtimine toitlustusettevõttes 12.09 –21.09.2017
Toiduhügieeni koolitus 19.09.2017
Küpsetamiskoolitus. Tordid I osa 04.11.2017
Kokkame ja küpsetame koos lastega. Üllatustort isadepäevaks 11.11.2017
Küpsetamiskoolitus. Tordid II osa 18.11.2017
Kodukokkajate koolitussari. Teeme tutvust Lähis- Ida köögiga 22.11.2017
UUS! Küpsetamiskoolitus. Kaunistused šokolaadist ja glasuurist 02.12.2017
Kodukokkajate koolitussari. Sushi 06.12.2017
Fruktodisain – JÕULUERI 08.12.2017

Kõik meie koolitused>>

 

Avaldatud: 25.08.2017