Üldhariduskoolidele

Ootame kutsehariduskeskusega tutvuma üldhariduskoolide õpilasi, õpetajaid  ning lapsevanemaid.

161929185

Õpilastele

 • Ringkäigud klassidele
  Ringkäigul saab hea ülevaate koolis õpetatavatest erialadest ning tingimustest tutvudes kutsehariduskeskuse õppeklasside ja –töökodadega.
  Külastada saab nii Kopli kui Põllu tänava õppekorpuseid. Ringkäigu kestvus on 1,5 tundi ja osalema ootame eelkõige põhikooli III astme ning gümnaasiumite õpilasgruppe. Ringkäik on tasuta. Info ja eelregistreerimine: tel 7 361 876 või e-post: ylle.antson@khk.ee
 • Töötoad põhikooli III astme ning gümnaasiumite õpilastele
  Töötubades saab praktiliste  tegevuste kaudu tutvuda erialadega ja ise kaasa lüües omandada uusi oskusi. Näiteks maiasmokkade seas on populaarsed pagari töötoad, kus ka suu magusaks saab. Juuksuri töötoas harjutatakse patsipunumise võtteid ning metalli- ja elektri töötoad „ pakuvad pinget“ eelkõige poistele. Töötuba kestab 1,5 tundi ja see on osalejatele tasuta. Ülevaate pakutavatest töötubadest leiad SIIT.  Info ja eelregistreerimine: tel 7 361 876 või e-post: ylle.antson@khk.ee
 • Uurimustööde juhendamine
  Praktiliste valdkondade uurimustööde juhendaja leiad samuti kutsehariduskeskusest. Teemakohase töö juhendajat aitab leida karjäärinõustaja, tel 7361 857 või e-post: liine.karafin@khk.ee.
 • Põnevad kursused
  Nii põhikooli III astme kui gümnaasiumi õpilastel on võimalik osaleda praktilistel kursustel, mis annavad sissejuhatavaid teadmisi ja oskusi erinevatest erialadest.
  Rohkem infot kursustest on SIIN.
 • Kutsevõistlused “Aasta tegija 2014″ 30.01.0214
  Kutsevõistluste  raames selgitatakse välja kooli parimad noored meistrid kokku 32  erialal. Kutsevõistlusi jälgima ning võistlustööde väljapanekuid uudistama on oodatud  kõik asjahuvilised. Külalised võivad võistlustabelitest valida endale kõige huvipakkuvamad valdkonnad ning neid vaatama tulla vastavalt tabelis toodud ajakavale.
  Võistluste ajakava KOPLI õppekorpuses
  Võistluste ajakava PÕLLU õppekorpuses
  Kes eelistavad aga ülevaadet erinevatel võistlusaladel toimuvast, saavad osaleda 30. jaanuaril 2014 kell 11.00 algavatel ringkäikudel. Ringkäigud toimuvad eelregistreerimise alusel.
 • Avatud uste päev 13.03.2014
  Kutsehariduskeskuse avatud uste päeval on korraga avatud kõik klassid ja töökojad, spordisaalid ja õpilaskodu, toimuvad ringkäigud, erialade infotunnid ja põnevad õpitoad ning  jagatakse karjäärinõuandeid. Tule koos klassikaaslaste või sõpradega! Avatud uste päeva programmid algavad:
  Põllu 11 õppehoones kell 9.30 (kogunemine A korpuse fuajees kell 9.15)
  Kopli 1 õppehoones kell 10.00 (kogunemine B korpuse fuajees kell 9.45) ja kell 12.00 (kogunemine kell 11.45)
  Täpsem info kodulehel: www.khk.ee/AUP/
 • Õpilasvarju tunnid 13.-19.03.2014
  Tule õpilasvarjuks ja vaata ise kuidas erialatunnid tegelikult toimuvad.
  Õpilasvarju tunniplaan ja registreerimine on avatud SIIN
 • Koolivaheaja töötoad  7.-9. klassi noortele
  Kutsehariduskeskus teeb koolivaheaja sisukaks ja kasulikuks. Töötoad toimuvad suvevaheaja hakul 17.-19.06.2014. Aktiivsed mängud, põnevad töötoad ja uued tutvused ootavad Sind! Koolivaheaja tegevused on osalejatele tasulised. Rohkem infot avaldame kodulehel: www.khk.ee 

Lapsevanematele

 • Avatud ringkäigud
  21.04.2014 kell 18.00-20.00.
  Kutsehariduskeskuse Kopli ja Põllu tänava õppekorpustes saab ülevaate kooli õppekorraldusest, õppetingimustest ja erialadest. Külasta meid ja vaata, kuidas tulevased meistrid õpivad. Info tel 7 361 876 või e-post: ylle.antson@khk.ee
 • Koolitus- ja nõustamiskeskus pakub täiendus- ja ümberõppekursuseid alates ehitusest, arvutikasutusest ja õmblemisest kuni psühholoogia ja isiksuse arenguni välja. Õppimissoovitusi jagab täiskasvanute karjäärinõustaja. Lisainfo kodulehel, tel 7 361 831 või e-post: koolitus@khk.ee.
 • Tutvu ka kutsehariduskeskuse õppetöökodades pakutavate  teenuste ja toodete valikuga.

Klassijuhatajatele, õpetajatele, koolijuhtidele

 • Ringkäigud gruppidele
  Ringkäigul saab hea ülevaate kooli õppetingimustest ja –korraldusest ning õpetatavatest erialadest kiigates klassidesse ja töökodadesse. Vaata ning jaga nähtut oma õpilastega! Ringkäik on tasuta, kuid vajab eelnevat registreerimist:  tel 7 361 876 või
  e-post: ylle.antson@khk.ee
 • Pakume võimalust tellida kutseõpet ja Tartu Kutsehariduskeskust tutvustavaid loenguid klassijuhatajatundi või lastevanemate koosolekutele.
  Info tel 7361 876 või e-post: ylle.antson@khk.ee
 • Koolitus- ja nõustamiskeskus pakub erinevaid huvitavaid ja vajalikke koolitusi haridusasutuste töötajatele: ürituste korraldamine, projektikirjutamine, puhastustööde korraldamine, menüü koostamine lasteasutustes, töötervishoid ja -ohutus, esmaabi, toiduhügieen jpm. Lisaks saame pakkuda erinevaid pädevus-, elamus- ja motivatsioonikoolitusi nii meie kaasaegsetes õppebaasides kui Teie poolt valitud ruumides. Lisainfo kodulehel,  tel 7 361 831 või e-post: koolitus@khk.ee.