Koolitused sisseastujatele

Tartu Kutsehariduskeskuse kohustuslike sisseastumisdokumentide hulka kuulub ka motivatsioonikiri.
Motivatsioonikiri on lühike, umbes A4 pikkune enese lühitutvustus ja põhjendus, miks soovitakse asuda õppima just valitud erialale. Vaata motivatsioonikirja kirjutamise juhendit siit: Motivatsioonikirja juhend.

Motivatsioonikirja koostamine on suurepärane eeltöö oma valikute kinnitamiseks ja samuti sisseastumisvestluseks. Motivatsioonikirja peamiseks ülesandeks on vastata küsimusele “Miks ma sobin valitud erialale õppima?” ning see aitab saada selgust endast ja lihtsustab Tartu Kutsehariduskeskusel erialaliselt sobivaid õppijaid valida.

Kui soovid kirjutada hea motivatsioonikirja, kuid ei tea, kuidas see täpselt käib, on Sul võimalik osaleda tasuta MOTIVATSIOONIKIRJA KIRJUTAMISE ÕPITOAS. Tasuta õpituba kestab 90 minutit ja selle viivad läbi Tartu Kutsehariduskeskuse karjäärinõustajad. Koolituse käigus tutvutakse hea motivatsioonikirja reeglite ja tavadega ning saadakse juhiseid ja näpunäiteid oma motivatsioonikirja kirjutamiseks. Samuti on võimalik osaleda sisseastujate infotunnis, kus käsitletakse peamisi sisseastumisega seotud teemasid: eriala valik, kohustuslikud dokumendid, sisseastumisvestlus.

Koolitused ja õpitoad

Motivatsioonikirja kirjutamise õpituba 21. juunil kell 12.00, ruumis Kopli A-209

Koolitustele registreerimiseks anna oma soovist teada karjäärinõustajale liine.maasikas@khk.ee või registreeri SIIN.

Klassidele ja gruppidele on võimalik eraldi koolituse aeg kokku leppida liine.maasikas@khk.ee .