Arvutiõpe

Me kõik viibime  interneti ja meedia mõjualas suure osa oma ärkveloleku ajast ja ütlusel: „Kui sind pole internetis, pole sind olemas!“ on ka tõepõhi all.

Arvutikasutamise kasutamise oskus ja julgus annavad suure eelise tööturul läbilöömiseks, kuid need oskused kuluvad ära ka koduperenaisel, kasvõi näiteks  pere-eelave koostamiseks Excelis.

Arvutiõppeks pole kunagi hilja- meie kõige vanem arvutiõppija on olnud 83-aastane proua, kes oli entusiastlik internetiavaruste avastaja ning suhtles oma perekonnaga Skype teel.

Internetiturundus ja e-äri on need võtmesõnad, mis kuuluvad tänapäeval ettevõtluse juurde, et olla nähtav, tuleb osata nende paljude  internetis olevate lehekülgede seas välja paista ja teisest eristuda.

Veebidisaini koolituselt leiate vastuse küsimusele, kuidas lihtsate vahenditega on võimalik endale ise „unikaalne“ koduleht teha.

Korraliku ja silmatorkava kodulehe juurde kuuluvad kindlasti ka kvaliteetsed fotod. Oleme välja töötanud terve sarja fotograafiakoolitusi, kust leiab endale huvipakkuvat ja arendavat nii algaja kui oskaja fotograaf.

Näited toimuvatest koolitustest:
– Veebidisain
– Internetiturundus ja e-poe loomine
– Fotograafia-alased koolitused
– Arvuti algõpe (eesti ja vene keeles)
– Arvutiõpe edasijõudnutele (eesti ja vene keeles)
– MS Excel algtasemele, tavakasutajale, edasijõudnutele

Kõiki neid koolitusi on soovi korral võimalik tellida ka grupikoolitusena. Hind ja muud tingimused kokkuleppel.

Lisainfo koolitusjuht Katrin Hummalilt: katrin.hummal@khk.ee või tel. 7 361 833.