Elamuskoolitus

Koostame teie töötajate/külaliste aja meeldejäävaks sisustamiseks erinevaid elamuskoolituste pakette ja pakume mitmekülgseid toitlustamisvõimalusi (õpperestoran, kohvik, söökla, catering).

Meie kasutada on kooli spordisaalid, konverentsiruum tiibklaveri ning video ja filmivaatamise võimalusega, erinevad saunad, ilu- ja spaateenused, video-ja fototeenus, õppeköögid, pagari- ja kondiitri õppetöökojad, puutöökojad, käsitöö- ja õmblusklassid, iluteeninduse ja juuksurite õppeklassid. Tegevust jätkub nii täiskasvanutele kui lastele!

Mõned soovitused:
Põnev ja  lõbus ning üksteise paremat tundmaõppimist võimaldab seltskondlik küpsetamine või koos kokkamine. Teie käsutuses on hästi sisustatud köök ja professionaalne juhendaja, õhtu lõppedes istutakse ühisesse lauda.

Populaarsemad teemad:
Sushikoolitus, pirukakoolitus, suupistete valmistamine, šokolaadikoolitus, martsipanikoolitus, fruktodisain, kokteilikoolitus, flambeerimine, piparkoogimaja valmistamine, isetehtud jõuluvorstid, grilli ja barbecue koolitus.

Naistele saame pakkuda punupatside koolitust, trendi- ja meigikoolitust, erinevates tehnikates koti õmblemise koolitust.
Kõigile sobivad klaasvitraaži koolitus, taaskasutuskoolitus, mänguasjade valmistamine, kauni rühi koolitus, lisaks erinevad puutöö koolitused.

Tõsisematest teemadest saama pakkuda erinevaid suhtlemisoskuste ja meeskonnatöö koolitusi, avaliku esinemise, argumenteerimise ja väitluskoolitusi.

Leiame teile ka muusikud ja õhtujuhi.

Võtke meiega ühendust!

Evelin Truuve
evelin.truuve@khk.ee, tel 7 361 831